Samsung Service Pack

Objevte naši exkluzivní selekci Samsung Service Packů, speciálně určenou pro opravy a výměny displejů Samsung zařízení. V této kategorii najdete originální service packy přímo od výrobce, které zahrnují kompletní sestavy displejů pro širokou škálu modelů Samsung, od Galaxy S a Note až po řady A a J. Každý Service Pack je vyroben s použitím originálních komponent a technologií Samsung, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a kompatibilitu. Ideální volba pro servisy a individuální techniky, kteří hledají nejlepší řešení pro opravy displejů bez kompromisů.

Nejprodávanější

269 položek celkem
LCD display + Dotyk Samsung G715 Galaxy Xcover Pro Black (Service Pack) Kód: 2451193
Nahoru
Další produkty

V Mobilmax-servis.cz jsme zavázáni poskytovat vám nejen špičkové produkty, ale i nejlepší možnou podporu pro vaše opravy a vylepšení. Každý Samsung Service Pack v naší nabídce prošel přísnými testy kvality, abychom se ujistili, že vaše zařízení bude po opravě fungovat bezchybně. Díky našim originálním Samsung Service Packům můžete očekávat dlouhodobou spokojenost a výkon vašeho zařízení. Navštivte naše stránky pravidelně, abyste nezmeškali nejnovější přírůstky do naší nabídky a získejte to nejlepší pro vaše Samsung zařízení.

Garance  nepoškozeného zboží
Garance doručení
Jsme si jisti kvalitou našeho balení, ale v případě nečekaného poškození vám zaručujeme okamžitý návrat peněz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě!
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
S více než 3000 výdejními místy po celé ČR jsme vždy blízko vás! Rychlý a pohodlný výběr ještě nikdy nebyl tak snadný.
Doručení do 48 hodin
Doručení do 48 hodin
Vaše objednávky doručíme kamkoli v České republice do 48 hodin! Rychlost, spolehlivost a pohodlí – vše v jednom balení.