O Nás

Spousta z vás ji zná, někteří o ní jen slyšeli, tak tedy pro všechny něco málo o servisním středisku - Mobilmax-servis  na Skupovce čp.2520/5 v Mostě.

Jmenuji se Pavel Kočíb a provozovnu Mobilmax provozuji již od roku 2001. Na počátku naší činnosti jsme se zabývali hlavně prodejem mobilních telefonů a dodnes si pamatuji, jak jsem osobně rozvážel telefony po celém severočeském kraji zákazníkům až do domu – to bývaly doby inzerátů z Tipservisu -  možná ještě si to ještě někteří z vás pamatují – to bývaly doby bez internetu .

Jak šel čas, rozmohl se internetový prodej a e-shopy , a i my jsme na toto reagovali a vytvořili prodejní portál www.dobirkamobil.cz, časem jsme se začali zaměřovat na servisní činnost pro mobilní telefony a prodej příslušenství. Dnes je servis a prodej příslušenství naší hlavní prioritou, naší snahou je provádět opravy co nejlépe, nejkvalitněji a v co nejkratší době. Jsem si vědom, že někdy nastanou situace, kdy i přes veškerou snahu, nelze přání zákazníka splnit, vždy je mi to líto a je to pro mě impulsem k zamyšlení. Každý máme své limity, a tak někdy musíte vzít na vědomí, že z naprosto „mrtvého“ rozbitého telefonu, nedokážu udělat nové zařízení, jako z výrobní linky, ani já, ač bych si to přál J

 

Velmi si vážím Vaší přízně a faktu, že se v naší prodejně setkáváme. A není vás málo, čísla mluví za vše, jen na servisních službách za posledních  6 roků evidujeme přes 19 000 servisních zakázek.

Hlavním tématem dneška je naše snaha uvést v život novou službu, a to pro zákazníky mimo Most a okolí - vaše zařízení vyzvedneme zdarma po celé České republice, stačí pouze telefonická konzultace na čísle 776 888 888 nebo vyplnit dotazník na servis na našem portále www.mobilmax-servis.cz , na všem se domluvíme a vaše zařízení k opravě vyzvedneme.

Budu rád když i nadále budete spokojeni s našimi službami a já osobně se budu snažit udělat maximum pro vaši spokojenost. Pokud budete chtít cokoliv zlepšit nebo budete mít nějakou připomínku či podnět, zde je můj email pavel.kocib@mobilmax-servis.cz ,osobně se s vámi spojím a společně jistě dosáhneme vaši maximální spokojenosti.

Pokud jste vydrželi a dočetli až sem, věřím, že (pokud jím už nejste J ) se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem. Rád Vás uvidím ….

 

Pavel Kočíb. 120349245_3592738260747558_8052047829496177270_n

 

Fotografie zachycuje skromný začátek naší prodejny MobilMax-Servis.cz v roce 2003, umístěné na adrese Josefa Skupy 2520/5 v Mostě. Na snímku je vidět původní vzhled prodejny. Výloha obchodu sice není nápaditá, ale již tehdy signalizovala začátek něčeho velkého, snažení poskytnout zákazníkům kvalitní služby a produkty. Tato fotka tak představuje skromné počátky, z nichž se MobilMax-Servis.cz vypracoval na předního poskytovatele mobilních řešení v regionu.

Prodejna 2003

 

Na fotografii je zaznamenán  služební vozidlo MobilMax, které bylo v letech 2017 až 2019 využíváno pro mobilní servis telefonů a tabletů přímo u zákazníků doma.  Vozidlo sloužilo nejen jako praktický prostředek pro poskytování oprav na místě, ale také jako důležitý marketingový nástroj, který zvyšoval povědomí o značce MobilMax-servis.cz v regionu.

IMG_2996 (1)

 

Na snímku vidíte současný vzhled provozovny MobilMax-Servis, jak se prezentuje v roce 2023. Moderní a elegantní fasáda obchodu, vyčnívá svou čistotou a profesionálním designem, který odráží nejnovější trendy v oblasti podnikání a zákaznického servisu.

PhotoRoom_20240123_100719 (1)