O Nás-Mobilmax-servis.cz

Mobilmax-servis - Něco málo z historie

Spousta z vás již zná, někteří možná o ní jen slyšeli - Mobilmax-servis na Skupovce čp. 2520/5 v Mostě. Za tímto servisním střediskem stojí jméno Pavel Kočíb, který provozuje tuto provozovnu již od roku 2001. Dovolte mi sdílet s vámi krátký pohled do historie naší cesty.

Na počátku naší činnosti jsme se zaměřovali především na prodej mobilních telefonů. Pamatuji si, jak jsem osobně rozvážel telefony po celém severočeském kraji zákazníkům až do jejich domů – to byly doby inzerátů z Tipservisu, možná si to někteří z vás ještě pamatují – to byly doby bez internetu.

S průběhem času, s nástupem internetového prodeje a e-shopů, jsme reagovali vytvořením prodejního portálu www.dobirkamobil.cz. Postupně jsme se začali specializovat na servisní činnost pro mobilní telefony a prodej příslušenství. Dnes je servis a prodej příslušenství naší hlavní prioritou, a snažíme se poskytovat opravy co nejlépe, nejkvalitněji a v co nejkratší době.

Osobní Poznámky od Pavla Kočíba:

Jsem si vědom, že existují situace, kdy i přes veškerou snahu nelze splnit všechna přání zákazníka. Vždy mě to mrzí a je to pro mě impuls k zamyšlení. Každý máme své limity, a tak někdy musíme vzít na vědomí, že z naprosto „mrtvého“ rozbitého telefonu nemohu udělat nové zařízení, jakoby to vyšlo z výrobní linky.

Velmi si vážím vaší přízně a radosti z toho, že se v naší prodejně setkáváme. Čísla hovoří samy za sebe – jen na servisních službách jsme za posledních 6 let evidovali přes 19 000 servisních zakázek.

Nová Služba pro Zákazníky Mimo Most a Okolí:

Dnes představujeme novou službu pro naše zákazníky mimo Most a okolí. Vaše zařízení vyzvedneme zdarma po celé České republice. Stačí jednoduše zavolat na číslo 776 888 888 nebo vyplnit dotazník na servis na našem portále www.mobilmax-servis.cz. Vše se domluvíme a vaše zařízení k opravě vyzvedneme.

Oslava Spokojených Zákazníků:

Budu velmi rád, pokud i nadále budete spokojeni s našimi službami. Jsem si vědom své role a osobně se budu snažit udělat maximum pro vaši spokojenost. Pokud budete chtít cokoliv zlepšit nebo budete mít nějakou připomínku, či podnět, neváhejte mi napsat na email pavel.kocib@mobilmax-servis.cz. Osobně se s vámi spojím a společně jistě dosáhneme maximální spokojenosti.

Pokud jste vydrželi a dočetli až sem, věřím, že (pokud jím už nejste 😊) se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem. Rád vás uvidím v naší prodejně.

S pozdravem,

Pavel Kočíb.

Záznamy nebyly nalezeny...